Predstavte si, že obsah na obrazovkách rozmiestnených po celom svete ovládate cez jeden systém. Z pohodlia vášho domova či officu. Samsung MagicINFO je komplexná platforma, ktorá ponúka správu a riadenie hardvéru a softvéru na diaľku. Umožňuje tak prakticky a efektívne spravovať a aktualizovať zobrazovaný obsah umiestnený kdekoľvek a z akéhokoľvek miesta, kde sa práve nachádzate. Budúcnosť správy obsahu na zobrazovacích jednotkách je práve teraz.

MagicINFO okrem správy obsahu rieši aj správu hardvéru a samotného zariadenia. Jednou z hlavných výhod tohto systému je univerzálna kompatibilita zariadení, ktorá umožňuje riadiť širokú škálu smart displejov, od vnútorných, cez vonkajšie, až po video a LED steny súčasne v špičkovej kvalite. Zároveň znižuje celkové náklady omnoho nižšou konfiguráciou, menším zapojením hardvéru a nižšou cenou údržby. Ponúka 3-krokové riadenie obsahu, a to tvorbu, správu a monitorovanie obsahu.

MagicINFO Author je program, pomocou ktorého viete jednoducho a šikovne prispôsobovať obsah svojim potrebám. Obsahuje široký výber šablón, ikon a obrázkov, vďaka čomu si viete personalizovať svoj obsah. Vďaka aplikácii MagicINFO môžu užívatelia prispôsobovať a integrovať vizuálne efekty do textov alebo obrázkov a zároveň zanechať identitu svojej značky.

MagicINFO Server umožňuje pohodlnejšie a efektívnejšie spravovať obsah prostredníctvom intuitívneho užívateľského rozhrania. Ponúka jednoduchšie plánovanie obsahu jediným tlačidlom, obnovenie playlistu pomocou ktorého sa viete kedykoľvek vrátiť k predošlej verzii a dokonca viete aj vytvoriť vnorený playlist do playlistu. Zároveň udržuje konzistentný tok zobrazovaného obsahu, čím sa znižuje možnosť potenciálneho prerušenia zobrazenia obsahu. MagicINFO Server poskytuje aj pokročilejšie funkcie ako vloženie webového obsahu, ktoré sa zobrazuje offline HTML5, možnosť pokročilého prehrávania záložného obsahu, viackanálovú správu či podrobnú analytiku a monitoring. Okrem toho ponúka aj správcovskú podporu v podobe okamžitej kontroly stavu a informuje správcu o chybách a výpadkoch a umožňuje správcom odstrániť chyby bez nutnosti fyzicky navštíviť zariadenie.

MagicINFO Prehrávač poskytuje nové možnosti informovania a zapojenia cieľového publika. Podporuje zobrazenie až troch videí vo FullHD kvalite ako horizontálne, tak vertikálne, prehráva HTML5 s plynulým prechodom medzi obsahmi.

Samsung technológie v zábavnom parku novej generácie

Nároky zákazníkov sa neustále zvyšujú a v hernom priemysle to platí dvojnásobne. MagicINFO je súčasťou zobrazovacieho systému v zábavnom parku Legend Heroes Park v Macau. Ide o ihrisko novej generácie, ktoré je založené na rozšírenej a virtuálnej realite, hologramoch a podobných technológiách. Aplikáciu MagicINFO dopĺňajú v zábavnom parku systémy Samsung LED Signage a SMART Signage. Tvoria tak dokonalú technológiu pre nezabudnuteľný zážitok od vstupu do parku cez jednotlivé atrakcie. Hneď pri vstupe sú nainštalované dve masívne 16×3 a 9×3 metrové LED steny pozostávajúce zo Samsung IFH-E P2.5 LED signage. Už pri pohľade na video v HDR kvalite obrazovky okamžite vťahujú návštevníkov do sveta, v ktorom sa nikdy predtým neocitli. Technológia MagicINFO prináša zážitok, ktorý si budete pamätať.