Objavte prirodzený spôsob práce

KRESLITE, PÍŠTE A INŠPIRUJTE

Vychutnajte si úplne prirodzený a plynulý spôsob písania a kreslenia spolu s výhodami digitálneho displeja. K tomu, aby ste využili rôzne hrúbky ťahu, farieb a štýlov navyše nepotrebujete zvláštne dotykové pero. Vytvárať inšpiratívne diela môžete takmer čímkoľvek.

Zapojte kolegov

ZDIEĽAJTE SVOJE DIELA

Dotykový displej Samsung Flip umožňuje vďaka rozsiahlym možnostiam konektivity jednoduché prepojenie viacerých užívateľov. Takže vy aj vaši spolupracovníci môžete kedykoľvek upravovať a tvoriť rôznorodý obsah v tej najvyššej kvalite.

Elegantná ergonómia

INTUITÍVNE OVLÁDANIE

Užívateľské rozhranie obrazovky Samsung Flip bolo navrhnuté pre jednoduchú navigáciu a rýchly prístup ku všetkým dôležitým funkciám. Ovládacie prvky aj jednoduché prezeranie vytvorených dokumentov máte vždy na dosah. Náhľad obsahu i možnosť na jeho rýchle úpravy pred publikovaním sú samozrejmosťou.

Spoľahlivé zabezpečenie

CHRÁNI VAŠU ORIGINALITU

Uzamknite svoje drahocenné myšlienky pred zvedavým zrakom nepovolaných osôb. Obrazovka Flip je vybavená spoľahlivým zabezpečením, ktoré umožňuje užívateľom nastaviť individuálne heslo pre prístup len k vybraným projektom.

Rozsiahla konektivita

NENECHAJTE SA OBMEDZOVAŤ

Samsung Flip podporuje rozmanité riešenia pre jednoduché zdieľanie a úpravu obsahu. Dosiahnite efektívnejšie spolupráce prepojením s ďalšími zariadeniami. Využite napríklad svoje mobilné zariadenia a spojte sa displejom bezdrôtovo alebo pomocou kábla.

Ovládnite svoj projekt

OKAMŽITÁ SYNCHRONIZÁCIA

Synchronizujte svoje mobilné zariadenia so Samsung Flip prostredníctvom funkcie Touch Out Control. Zmeny na displeji sa v reálnom čase prejavia aj na ďalších zariadeniach – a naopak. Výsledkom je efektívnejší a dynamickejší spôsob práce a prehliadanie obsahu.

RADA WMR (55″)

Zistiť viac

RADA WMR (65″)

Zistiť viac