Rýchle a efektívne dotykové funkcie

Vďaka integrovanej kapacitnej dotykovej funkcii poskytuje QB13R-T užívateľsky príjemný zážitok. Jeho 10bodový viacdotykový a rýchly čas odozvy poháňa intuitívne rozhranie, ktoré umožňuje vyhľadávanie a činnosť na základe požiadaviek zákazníka, vytváranie nových interakcií so zákazníkmi a podporu nákupu.

 

Ostrý a viditeľný obsah

Displej podporuje rozlíšenie 1920 x 1080 FHD a zobrazuje ostrý a ľahko čitateľný obsah. Toto je umocnené antireflexným panelom, ktorý vždy poskytuje jasný obsah pri akomkoľvek okolitom svetle. Tieto inovatívne funkcie sú podporované spoľahlivou prevádzkou 16/7, vhodnou pre profesionálne použitie.
.

Tenký, inteligentný dizajn

Kompaktný a tenký dizajn umožňuje efektívne využitie priestoru aj na kompaktných miestach. Vďaka elegantnému dizajnu displeja je displej optimálny pre montáž na stenu alebo jednoducho na stojan, zatiaľ čo ovládanie pripojenia, prehrávania obsahu a ovládania zariadenia sa ľahko ovládajú.

Výkonné prehrávanie obsahu

Vďaka vstavanému prehrávaču MagicINFO S podporovanému spoločnosťou TIZEN umožňuje QB13R-T efektívne a plynulé prehrávanie bez akéhokoľvek externého prehrávača médií. SSSP tiež umožňuje ľahký vývoj obsahu prostredníctvom posilnenej kompatibility s viacerými webovými formátmi.

 

Komplexné nastavenie zabezpečenia

Výkonný bezpečnostný systém Knox poskytuje pevné trojvrstvové zabezpečenie, ktoré ponúka vzduchotesnú ochranu na úrovni aplikácií, platformy a systému, pričom obmedzuje prístup k obsahu a hardvéru. Diaľkové ovládanie siete a portov USB navyše zabraňuje neoprávnenému prístupu.

 

RADA QBR-T (13″)

Zistiť viac
RADA QBR (13″)

Zistiť viac